PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

BIUR

GABINETÓW

LOBBY

KANTYN PRACOWNICZYCH

Masz nowy pusty lokal i nie wiesz od czego zacząć? Twoje biuro wymaga odświeżenia i nie masz pomysłu jak je funkcjonalnie unowocześnić? Projektujemy na miarę butikowe wnętrza publiczne oraz komercyjne. Poniżej oferujemy usługi, które zapewnią Klientowi nie tylko projekty wnętrz, ale też przedstawienie kilku koncepcji aranżacji na wizualizacjach (np. do prezentacji dla Zarządu) oraz cały proces realizacji do końca budowy czy remontu. Jesteśmy biurem projektowym, które obsługuje kilkadziesiąt projektów rocznie.

Szukamy pomysłów z wysokim potencjałem trwałości. Wprowadzamy na rynek obiekty komercyjne i użyteczności publicznej, przestrzenie korporacyjne, gabinety, biura, biura sprzedaży, oraz pomagamy w rozwoju tych istniejących. Doskonalimy wnętrza, aby spełniały najbardziej wygórowane oczekiwania. Przekładamy wizje naszych Klientów na język wizualny, jednocześnie pilnując budżetu. Jesteśmy kluczowym partnerem dla rozwoju lub startu biznesu.


Przykłady naszych realizacji

BIURO ALCON W WARSZAWIE

DZIAŁ HR NOVARTIS WARSZAWA

GEDEON MEDICA PRZYCHODNIA

WORKSPACE AVAYA WARSZAWA

KANTYNA PHILIP MORRIS W KRAKOWIE

KORPORACYJNE KANTYNY W WARSZAWIE

BIURO WIKO

BIURO EUROCENTRUM W WARSZAWIE

L'ORÉAL KANTYNA PRACOWNICZA

CH POSNANIA

BIURO SPRZEDAŻY SEMEKO SA

APARTAMENTOWIEC WNĘTRZA WSPÓLNE

Justyna Wiśniewska

Architekt Wnętrz, Główny Projektant


"Projektujemy na miarę wnętrza publiczne oraz komercyjne. Masz nowy pusty lokal i nie wiesz od czego zacząć? Twoje biuro wymaga odświeżenia i nie masz pomysłu jak je funkcjonalnie unowocześnić? Możemy pomóc. Oferujemy usługi, które zapewnią Klientowi nie tylko projekty wnętrz, ale też przedstawienie kilku koncepcji aranżacji na wizualizacjach (np. do prezentacji dla Zarządu) oraz cały proces realizacji do końca budowy / remontu. Sprawdź nasze projekty biur, restauracji czy przychodni, zapoznaj się z naszą ofertą i prześlij w formularzu prośbę o wycenę Twojego projektu!"

skontaktuj się z nami