PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

SALONÓW SPRZEDAŻY

SKLEPÓW

SALONÓW URODY

Masz nowy pusty lokal i nie wiesz od czego zacząć? Twój salon czy sklep wymaga odświeżenia i nie masz pomysłu jak go funkcjonalnie unowocześnić? Projektujemy na miarę butikowe wnętrza publiczne oraz komercyjne. Oferujemy usługi, które zapewnią Klientowi nie tylko projekty wnętrz, ale też przedstawienie kilku koncepcji aranżacji na wizualizacjach oraz cały proces realizacji do końca budowy czy remontu. Jesteśmy biurem projektowym, które obsługuje kilkadziesiąt projektów rocznie.

Szukamy pomysłów z wysokim potencjałem trwałości. Wprowadzamy na rynek nowe lokale, obiekty komercyjne i użyteczności publicznej, sklepy, salony sprzedaży, salony urody, banki, placówki handlowe, punkty sprzedaży, salony firmowe oraz pomagamy w rozwoju tych istniejących. Doskonalimy wnętrza, aby spełniały najbardziej wygórowane oczekiwania. Przekładamy wizje naszych Klientów na język wizualny, jednocześnie pilnując budżetu. Jesteśmy kluczowym partnerem dla rozwoju lub startu biznesu. Wspieramy dostarczając eksperckiej wiedzy z zakresu kreowania przestrzeni lokali komercyjnych.


Przykłady naszych realizacji

CH POSNANIA PREMIUM LOUNGE

CH POSNANIA WNĘTRZA KOMERCYJNE

SALON HAIR DESIGN

SALON FACE & BODY LAB.

BABY ROOM GYM

BIURO SPRZEDAŻY SEMEKO SA

Justyna Wiśniewska

Architekt Wnętrz, Główny Projektant


"Projektujemy na miarę wnętrza publiczne oraz komercyjne. Masz nowy pusty lokal i nie wiesz od czego zacząć? Twoje biuro wymaga odświeżenia i nie masz pomysłu jak je funkcjonalnie unowocześnić? Możemy pomóc. Oferujemy usługi, które zapewnią Klientowi nie tylko projekty wnętrz, ale też przedstawienie kilku koncepcji aranżacji na wizualizacjach (np. do prezentacji dla Zarządu) oraz cały proces realizacji do końca budowy / remontu. Sprawdź nasze projekty biur, restauracji czy przychodni, zapoznaj się z naszą ofertą i prześlij w formularzu prośbę o wycenę Twojego projektu!"

skontaktuj się z nami