projekt wnętrz baru karaoke

Inwestycja: Kakadu Karaoke

Projekt: JUST INTERIORS Justyna Wiśniewska

Zdjęcia: Egor Piaskovsky

Adres: Elektrownia Powiśle, ul. Dobra 42, Warszawa 00-312

Inwestor: CHERRY CROW sp. z o.o. 

Rok: 2024


Kakadu karaoke & bar w Elektrowni Powiśle to miejsce, gdzie muzyka i zabawa w gronie znajomych łączą się w niezapomniane doświadczenie. Nowe miejsce na rozrywkowej mapie stolicy wyróżnia się azjatyckim podejściem do karaoke. Zamiast tradycyjnej sceny, goście mogą cieszyć się śpiewem w jednym z 7 prywatnych pokoi karaoke, które zapewniają intymność i komfort. Do dyspozycji są pokoje: Kakadu i Zodiak, mieszczące do 10 osób, Ptasie Radio dla największej grupy do 15 osób, Eden, Jungle przeznaczone dla 6 osób, Jazz dla 4 osób oraz najbardziej kameralny Love Birds z miejscem dla 2-3 osób.


Każdy z pokoi został zaprojektowany w spójnym, ale wyróżniającym go stylu. Ściany przestrzeni zdobią kolorowe tapety z roślinno-zwierzęcymi motywami prosto z rajskiej dżungli. W każdym pokoju znajdują się wygodne sofy, stoliki oraz duże ekrany i tablety. Wybór ponad 100 000 piosenek w 17 językach gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od muzycznych preferencji. Wyróżnikiem Kakadu karaoke & bar jest również technologia – za pomocą tabletów dostępnych w każdym pokoju, goście mogą nie tylko wybierać piosenki, ale też zamawiać koktajle, napoje i przekąski bez konieczności opuszczania pokoju. 


Główna i ogólnodostępna przestrzeń Kakadu to koktajl bar, w którym barmani tworzą autorskie pozycje w kolorowym wnętrzu miejskiej dżungli. W ofercie barowej goście znajdą napoje, koktajle w wersji alkoholowej i bezalkoholowej, przekąski, a podczas rezerwacji online mogą również wybrać opcję cateringu w formie setów z finger foodsami.


Kakadu karaoke & bar to więcej niż karaoke – to przestrzeń, gdzie każdy może być gwiazdą wieczoru, a wspólne śpiewanie staje się pretekstem do budowania relacji. Właściciele zainspirowani azjatyckim karaoke stworzyli pierwszy lokal w Polsce dedykowany karaoke i będą dążyć do tego, aby śpiewanie stało się codzienną przyjemnością!