Nazywam się Justyna Wiśniewska. 

Zapewnię Ci zespół specjalistów od wnętrz.


EKIPA REMONTOWA


STOLARZ KAMIENIARZ


TAPICER TAPECIARZ


GRAFIK DRUKARNIA


PROJEKTANCI BRANŻOWI

+ projektant instalacji elektrycznych

+ projektant instalacji sanitarnych

+ projektant wentylacji systemu sterowania komfortem pomieszczeń

+ technolog kuchni 

+ architekt z upr. bud.

+ rzeczoznawca ds. zabezpieczeń ppoż

+ rzeczoznawca ds. sanitarno-higienicznych


Wszystkie przedstawione na stronie realizacje wnętrz są możliwe dzięki sprawdzonym podwykonawcom, z którymi stale współpracuję. Jest to mój zespół specjalistów od wnętrz. Dają Klientowi gwarancję najlepszego efektu końcowego.


Justyna Wiśniewska

Magister Sztuki Główny Architekt Wnętrz 


Rocznik 1987. Założycielka nagradzanego biura architektury wnętrz Just Interiors. Z wykształcenia projektant wzornictwa i architektury wnętrz. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz Accademia di belle arti di Brera w Mediolanie. Cool hunter - naukowo i zawodowo zajmuje się obserwacją oraz wdrażaniem przemyślanych trendów w dziedzinach architektury wnętrz, ergonomii i designu.JAK PROJEKTUJĘ WNĘTRZA?

Z profesjonalizmem i zaangażowaniem dla innych. Rozpoczynam swoją pracę od wysłuchania wizji efektu końcowego moich Klientów. Poznaję ich potrzeby oraz oczekiwania. Dzięki temu wszyscy wiemy do jakiego celu zmierzamy.


KIM SĄ NASI KLIENCI?

Są to ludzie, którzy szukają nieszablonowych oraz ponadczasowych rozwiązań. Cenią sobie czas i komfort. Wiedzą, że nasza praca to nie tylko kreatywne pomysły, ale też doradztwo, zaangażowanie i wsparcie na każdym etapie realizacji wnętrza. Z nami czują się bezpiecznie. Fachowa wiedza oraz 15 letnie doświadczenie na rynku wnętrzarskim gwarantuje im profesjonalne projekty i dopracowane realizacje. 


ZREALIZOWALIŚMY PROJEKTY DLA

NAGRODY REFERENCJE PUBLIKACJE

1 MIEJSCE W KATEGORII INWESTYCJE Tubądzin Design Awards 

PUBLIKACJE

REFERENCJE
Wybierz najlepszą opcję dla siebie